Odwiedź i polub Kulturalny Grodków na Facebooku!

 

kgsmall


 Odwiedź i polub Bibliotekę Facebooku!

 

1439384825 social facebook box blue


 

3loga

 3.10 IBUK libraMaly 

Dostep do czytelni e-booków ze wszystkich komputerów w naszej bibliotece lub od Ciebie z domu - o szczególy pytaj w czytelni!

BIP

bip logo pomn1 grad

Zapraszamy na wystawę

Usługi i handel 2 Custom

„Wielkanocny decoupage”

W sobotę 24 lutego 2018 r. w Izbie Pamięci Ziemi Grodkowskiej odbyły się warsztaty „Wielkanocny decoupage”, zorganizowane przez Bibliotekę w Ratuszu. Tematem naszego spotkania były świąteczne ozdoby wielkanocne więc ozdabiałyśmy styropianowe jajka i wykonałyśmy proste kartki okolicznościowe. Z serwetkowych kwiatów i kwiatuszków Panie wyczarowały wspaniałe dzieła, które upiększą wielkanocne stroiki. Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie warsztatowe!

20180224 102547 Custom

Warsztaty dla dzieci w Izbie Pamięci

Podczas tegorocznych ferii zimowych w Izbie Pamięci zostały zorganizowane warsztaty plastyczne dla dzieci. Spotkaliśmy się 17 i 24 stycznia. Podczas pierwszych zajęć dzieci wykonały papierowe lalki i zaprojektowały kolorowe ubrania dla nich. Na kolejnym spotkaniu  zadaniem uczestników zajęć było ozdobienie drewnianych podstawek i kartek okolicznościowych techniką decoupage. Dzieci przygotowały z serwetek wspaniałe kolorowe prace.

20180117 111015 Custom

 

 

Czytaj więcej: Warsztaty dla dzieci w Izbie Pamięci