Zwiedznie Grodkowa

W sobotę 13 października Biblioteka w Ratuszu zorganizowała dla mieszkańców zwiedzanie Grodkowa. Spacerujący po mieście mogli posłuchać najistotniejszych informacji i ciekawostek o zabytkach, które znajdują się na „wyciągnięcie ręki”. Rynek, ratusz, mury obronne, bramy wjazdowe, dom Elsnera to tylko wybrane przystanki w trakcie naszego spaceru, piękna pogoda jesienna dopisała więc mogliśmy się udać również w inne miejsca. Serdecznie dziękujemy uczestnikom spaceru i zapraszamy do udziału w kolejnych wydarzeniach organizowanych przez Miejską i Gminną Bibliotekę Publiczną w Grodkowie.

strona

strona 1