Pani Małgosia i Detektyw Przecinek

16 maja w bibliotece w Gnojnej gościliśmy niezwykłą osobę, autorkę książek dla dzieci oraz animatorkę Kreatywnych Warsztatów Literackich, panią  Małgorzatę Żółtaszek. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie kl. II, III i IV PSP w Gnojnej. Pani Małgosia przyjechała do nas z Detektywem Przecinkiem, dzięki któremu dzieci nie tylko poznały definicję rymów, ale także dowiedziały się w jaki sposób bawić się rymami i gdzie ich szukać. Nieocenione w tych poszukiwaniach okazały się wiersze Jana Brzechwy i Ludwika Jerzego Kerna. Dzięki charyzmatycznej i kreatywnej osobowości naszego gościa, wszyscy uczestnicy warsztatów byli bardzo zaangażowani, a co najważniejsze, świetnie się bawili. Z niecierpliwością czekamy już na następne spotkanie i niezwykłe pomysły pani Małgosi.

IMG 1772 Large Custom