„Grodków – moja mała Ojczyzna”

W dniu 15 maja klasa 3e z PSP  nr 3 w Grodkowie uczestniczyła w zajęciach zorganizowanych w ramach projektu - „Grodków – moja mała Ojczyzna”.  Uczniowie dowiedzieli się wielu ciekawych rzeczy na temat historii naszego miasta, zabytków i sławnych grodkowianach. Poznały również jedną z legend  dotyczącą naszego miasta pt. „Kołacz z posypką”. Na koniec wykonali napis „Grodków” w kolorach nowej flagi. Z kolei w Izbie Pamięci Ziemi Grodkowskiej obejrzeli aktualną wystawę, makietę dworca i prezentację dotyczącą przedwojennego Grodkowa przygotowaną przez panią Ewę Eliasz- Kożuch.

20180515 105741 Large Custom