„Zabawy i zabawki z dawnych lat”

W sobotę 21.10 w oddziale dla dzieci i młodzieży, odbyło się następne spotkanie w ramach projektu  „Kulturalny Grodków, czyli rodzinnie w bibliotece o książkach i nie tylko”. Tym razem były to warsztaty, podczas których Panie z Klubu Seniora opowiadały o zabawach, książkach i zabawkach z dzieciństwa. Przed spotkaniem biblioteka zorganizowała zbiórkę dawnych zabawek i gier – wszystkie można było zobaczyć na wystawie i… pobawić się nimi. Była też  wspólna nauka skocznej piosenki o pocztylionie i wycinanie „firanek” z papieru. Dużo frajdy sprawiło zarówno dzieciom jak i dorosłym, wykonywanie z papieru samolotu, łódki, czapki i „piekła-nieba”.

Były to wspaniałe kreatywne warsztaty, pełne zabawy i uśmiechu. Bardzo dziękujemy naszym Paniom Seniorkom za ich poprowadzenie.

20171021 100803 Large Custom

20171021 110832 Large Custom