Głośne czytanie w Gnojnej

W minionym tygodniu obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Głośnego czytania. Z tej okazji filia biblioteczna w Gnojnej zorganizowała zajęcia czytelnicze dla przedszkolaków z Oddziału Przedszkolnego przy PSP w Gnojnej. Mali czytelnicy wysłuchali z zainteresowaniem wiersza J. Tuwima pt. „Rzepka”, a także opowiadania o przygodach żółwika Franklina. Uczestnicy mieli też okazję wcielić  się w postaci z wiersza, a zabawa w „wyciąganie rzepki” sprawiła im niebywałą frajdę. Na koniec zajęć każde dziecko otrzymało na pamiątkę drobny upominek. Ku naszej uciesze do akcji dołączyli się również uczniowie starszych klas głośno czytając w bibliotece „Opowieści z  Narnii”.

Dziękujemy i zapraszamy częściej!

IMG 1626 Custom